8.8517
10.3717
12.1105

...
Gündem

Eski eşini bıçaklayarak kaçan koca, 2 saat sonra yakalandı

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde tartıştığı eski eşini sokak ortasında bıçaklan şüpheli, 2 saat sonra yakalandı.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde tartıştığı eski eşini sokak ortasında bıçaklan şüpheli, 2 saat sonra yakalandı. Olay, Merkezefendi ilçesi Merkezefendi Mahallesinde meydana geldi. yaklaşık 1 yıl önce 26 yaşındaki Rabia S.A. ile boşandığı öğrenilen 27 yaşındaki Tarkan S., ile sokak ortasında münakaşa çıktı. 

Boşanmanın ardından devam eden mahkeme ile alakalı tartıştıkları iddia edilirken, tartışmanın büyümesi üzerine Tarkan S., eski eşi Rabia S.A.'yı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Yaralanan kadın vatandaşlardan yardım istersen Tarkan S. olay yerinden hızla kaçtı. 

İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri Rabia S.A.'ya yapmış olduğu ilk müdahalenin ardından ambulansla Servergazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis ekipleri olay yerinde yapmış olduğu incelemenin ardından, Tarkan S.’nin yakalanması için çalışma başlattı. Yaklaşık 2 saatin sonunda polis ekipleri tarafından yakalanan Tarkan S., gözaltına alınarak karakola sevk edildi. Olay ile alakalı soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.